AKTUALITY
GEOPORTÁL

OBECNÍ ÚŘAD
ZAJÍMAVÉ ODKAZYJAKÉ BUDE POČASÍ ?
 


V sobotu 31.května 2008 se konal v Jindřichovických tradiční dětský den, kterého se zúčastnilo 125 dětí, a všem se program - i přes nepřízeň počasí - moc líbil. Děti si zakoupily mapky a po nasbírání všech pohádkových symbolů dostaly v "Dračí sluji" svůj balíček. Naši hasiči měli připravené brouzdaliště z pěny, což mnoho dětí opět uvítalo.

Poděkování a obdiv si zaslouží všichni dobrovolníci, kulturní komise, hasiči, sportovci a naše škola za půlroční přípravy a průběh dětského dne v obci Jindřichovice.

OÚ v Jindřichovicích touto cestou děkuje všem sponzorům za finanční dary v celkové hodnotě 50.150,-Kč a za věcné dary (hračky, cukrovinky, pití) k uskutečnění dětského dne.

Jelikož bychom cgtěli v této tradici pokračovat, uvítali bychom od dětí i dospělých nové nápady do dalšího roku. Přijďte na obecní úřad a předložte nám Vaše návrhy.

Večerní program byl zahájen tanečním vystoupením "Jindřichovických hvězdiček". Následovalo kácení májky a dražba. Večerem nás provázela skupina Trepka Nejdek a na děti čekala ještě soutěž "Jindřichovické do-re-mi". Děti si odnesly mnoho dárečků. O občerstvení se opět postarala firma Vejražkovi z Kraslic.
Ještě jednou moc děkujeme !!!

Zpět

 
Info o seminářích

INFORMACE O OBCI
INFORMACE O OSADÁCH
ZNAK a VLAJKA OBCE

AKTIVITY