AKTUALITY
GEOPORTÁL

OBECNÍ ÚŘAD
ZAJÍMAVÉ ODKAZYJAKÉ BUDE POČASÍ ?
 


V sobotu 5.června 2010 jsme opět měli možnost projít se pohádkovou říší. Kdo tak udělal, jistě si povšiml nových pohádek a pohádkových postav.

Letos se poprvé stalo, že balíčky nezbyly na všechny děti, a to nás velmi mrzí. Na druhou stranu nás těší, že se dětem akce líbila. Jako nejlepší stanoviště bylo letos dětmi vybráno Vinetou a Old Shaterhand.

Večerní program zahájily Jindřichovické hvězdičky, které při svém tanečním vystoupení vyzvaly k tanci také dospěláky. Pro děti byl připraven ještě další program. Během něj proběhla volba pohádek pro příští rok.

A tak vám již teď můžeme slíbit, že následující rok se představí Kleopatra a Marcus Antonius, Bob a Bobek, Kocour v botách, Mrazík, Včelí medvídci, Červená Karkulka, Sněhurka, Shrek, Harry Potter a Kouzelná školka.

Jak už je u nás tradicí, po skácení májky došlo k její dražbě. V té letos vyhrál obecní úřad. Ve večerních hodinách nám děti ukázalysvé umělecké nadání.

V kategorii předškoláků získala nejvyšší ocenění Verunka Lišková, která předvedla orientální tanec. V kategorii školáků z prvního stupně se umístili na 1.místě Danča Petešová za tanec, Markéta Sebjánová za hru na klávesy a dvojice rockerů Kája Zicha a Radek Dojčar za zpěv.

Z druhého stupně našla odvahu zahrát na kytaru a zazpívat Diana Pechočová, která tak právem získala další ocenění.

Hudba nás provázela celou noc až do dopoledních hodin následujícího dne, kdy se ještě naší vesnicí rozléhaly hlasy - tzv. karaoke.

Zpět

 
Info o seminářích

INFORMACE O OBCI
INFORMACE O OSADÁCH
ZNAK a VLAJKA OBCE

AKTIVITY